Hızlı Anında Kredi Veren Bankalar

Kredi Mar 28, 2021 Yorum yok

Birçok bankanın dakik kredi, anında kredi hizmeti mevcuttur. Anında kredi çekebilmek için ilgili bankada hesabınızın olması, maaş müşterisi olmanız, bir miktar yatırımınızın olması, bankayla uzun süredir çalışıyor olmanız; kredi, kredi kartı, kredili mevduat hesabı gibi başka kredili ürün kullanmanız ve bankayla gecikmiş ödeme probleminizin olmaması kredi onay alma ihtimalini artırmaktadır.

Akbank Direkt Kredi, Anında Kredi vb. bankaların kredili ürünleri bulunmaktadır. Bu kredilerde genellikle kredi notunun istenen seviyede yüksek olması gerekmektedir. Bankaların kredi başvurularında tanımladıkları kriterlere uyulması durumuna göre dakik kredi veya anında kredilere anında hızlı bir şekilde onay verilerek hesaba aktarılır veya anında kredi talebine red verilebilir.

Anında hızlı kredi türlerine başvurularda dikkatli olunması gerekir, zira kredinin onaylanması veya onaylanmaması durumu kredi notunuzu bir miktar düşürebilir ve olumsuz etkileyebilir. Bu nedenle ihtiyaç yoksa denemek için hızlı kredi başvurusu yapmamak gerekmektedir.

Başvurduğunuz banka sizi tanıyor ve çalışmışlığınız varsa anında hızlı kredi çekebilmek için çoğu kez banka şubesine gitmeye gerek olmaz. Başvuru ve kredi kullanımı anında birkaç dakika içinde gerçekleşir. Bu nedenle bu tip hızlı kredilere dakik kredi ismini de verebiliriz.

Anında hızlı kredilere başvurular internet üzerinden yapılmaktadır. Hemen hemen tüm bankaların anında hızlı kredi veya dakik kredi hizmeti mevcuttur. Halkbank Hızlı Kredi, Garanti BBVA Hızlı Kredi, Akbank Direkt Kredi, Vakıfbank Anında Kredi, QNB Finansbank Kredigo Anında Kredi, İşbank Anında Kredi, Aktifbank İnternetten Anında Kredi gibi örnekler verilebilir.

Anında hızlı krediler, şubeye gitmeden, gelir belgesi vermeden, kefil ve teminat göstermeden kullanılabilir. Bunun nedeni bankanın zaten sizi tanıması, gelir bilginize vakıf olması, kimlik bilgilerinizin ilgili bankada bulunmasıdır.

Hızlı kredi başvurusu ve hızlı kredi onayı alarak kredi kullanmak banka müşterilerine de cazip ve kullanışlı gelmektedir. Bu cazibeyle birlikte hızlı kredilerde uygulanan faiz oranlarının diğer kredilere göre bir miktar daha fazla olduğunu hatırlatmakta fayda bulunmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  KOSGEB Destek Kredileri

Bir diğer konu internetten anında hızlı kredilerin ihtiyaç kredisi şeklinde olmasıdır. Konut ve araç kredilerinde bankalar daha detaylı inceleme yaptığından hızlı konut kredi veya hızlı araç kredisi şeklinde genellikle kredi bulunmamaktadır.

Anında hızlı kredilerde çekilebilecek maksimum kredi sınırı bankalar tarafından konulabilmektedir. Örneğin Halkbankası hızlı kredi için 15 bin TL maksimum limit koymuştur. Diğer bankalarda da benzer azami limitler olmaktadır.

Hızlı kredi başvuruları ve kredi kullanımı 7 gün 24 saat yapılabilir, mesai saati dışında olmak veya hafta sonu olması farketmez.

Yorum yok

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir