Faizsiz Nakit Avans Veren Bankalar 2022

Kredi Kartı Tem 26, 2022 Yorum yok

2022 yılında bazı bankalar yeni müşteri kazanabilmek için faizsiz kredi kampanyaları düzenlemiştir. Yeni veya aktif olmayan müşterilere yönelik olarak, Akbank faizsiz 7500 TL kredi, Garanti BBVA faizsiz 5000 TL kredi, ING Bank faizsiz 5000 TL kredi kampanyaları yapmıştır.

Bankaların genellikle yeni müşterilere yönelik olarak düzenlediği faizsiz kredi kampanyaları güncel olarak faizsiz nakit avans kullandırımı olarak yenilenmiş durumdadır. Akbank, Garanti Bankası kendilerine başvuru yapıp müşterisi olan ve sonrasında kredi kartı başvuru yapıp onaylanan müşterilerine aktif olarak faizsiz nakit avans kullanabilmelerine fırsat vermektedir.

Bankalar faizsiz kredi veya faizsiz nakit avans kullandırarak aktif ve yeni müşteriler kazanmak istemektedir. Faizsiz nakit avans için hem banka müşterisi olmak hem de kredi kartına başvuru yapılarak onaylanması gerekmektedir. Onaylanan kredi kartı limiti kampanyada belirtilen tutardan az ise kredi kartı limiti kadar faizsiz nakit avans kullanılabilmektedir. Bütün faizsiz nakit avans kampanyalarından tek sefer yararlanılmaktadır. Halen, Akbank 7500 TL, Garanti Bankası ve Yapı Kredi Bankası 5000 TL taksitli faizsiz nakit avans kampanyası yapmıştır. Detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Nakit Avans Nedir?

Kredi kartları ödeme aracı olarak harcamaların ödenmesi için kullanılmaktadır. Nakit avans ise, kredi kartı limitinden en fazla belirlenen tutar kadar nakit para çekilebilmesidir. Kredi kartından kullanılabilen nakit avans tutarı 12 aya kadar taksitlendirilebilmektedir.

Akbank 7500 TL Faizsiz Taksitli Nakit Avans Kampanyası

Akbank’a mobil kanal aracılığı ile başvurup Akbank müşterisi olanlardan, kredi kartı başvurusu yapıp Akbank Axess kredi kartı alanlar, 7500 TL’ye kadar 2 aydan 6 aya kadar vadeli sıfır faizli nakit avans kullanabilmektedir. Bu tutar ve vade dışındaki nakit avans kullanımlarında ise faiz yansıtılmaktadır. Bankanın diğer kredi kartları faizsiz nakit avans kampanyası dışındadır.

İlginizi Çekebilir:  CVV Kodu Nedir? Kartın Neresinde Olur?

Garanti BBVA Faizsiz Taksitli Nakit Avans Kampanyası

Yine aynı şekilde Garanti Bankasına mobil kanaldan başvuru yapıp müşteri olan ve Garanti Bankası Bonus Kredi kartına başvuru yapıp başvurusu onaylananlara 5000 TL’ye kadar ve 6 ay vade ile taksitli nakit avans kullanma imkanı sunuluyor. Farklı tutar ve vadelerde nakit avans faizi yansıtılıyor.

Yapı Kredi Bankası Faizsiz Taksitli Nakit Avans Kampanyası

Yapı kredi mobil uygulaması üzerinden banka müşterisi olmak için başvuru yapan ve sonrasında banka müşterisi olup, kredi kartı başvurusu yapıp onaylanan kişiler, 5000 TL’ye kadar 5 aydan 12 aya varan vadeyle taksitli faizsiz nakit avans kullanabilmektedir.

Yorum yok

Yorum yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir