Vakıfbank Sky Limit Nedir? Nasıl Kullanılır?

Kredi Tem 26, 2022 Yorum yok

Vakıfbank Sky Limit, Vakıfbank tarafından 2019 yılında uygulamaya geçirilen ve 2022 yılında halen devam eden, müşterilerin kendilerine tanımlanan kredi limitlerini; ihtiyaç kredisi, kredi kartı limiti, ek hesap veya konut kredisi şeklinde esnek bir şekilde kullanabilmelerini sağlayan hazır kredi limitidir. Vakıfbank Sky Limit, “Siz Kredinizi Yönetin” şeklinde tanımlanmaktadır.

VakıfBank Sky limit Başvurusu Nasıl Yapılıyor?

VakıfBank Sky limit başvurusu Vakıfbank şubelerinden yapılabilmektedir. Başvurusu onaylanan müşteriler 5-10 dakika içerisinde mobil uygulama üzerinden girdiklerinde başvurular kısmında sky limit kısmının açıldığını görebilecektir.

VakıfBank Sky limit faiz oranı 2022 nedir?

VakıfBank Sky limit faiz oranı piyasa şartlarına göre değişmektedir. Halen piyasada en düşük kredi faizler devlet bankaları tarafından verilmektedir, bu nedenle Sky Limit aracılığı ile kullanılan kredi faiz oranları piyasaya göre daha uygun olacaktır. Vakıfbank sky limit faiz oranları 2022 yılı temmuz ayında ihtiyaç kredisinde iki seçenek olarak yüzde 1,69 ve yüzde 1,95 olarak gözükmektedir.

VakıfBank Sky limit nedir nasıl kullanılır?

Sky limit aylık geliri belirli bir seviyenin üzerinde olan ve kredi notu yüksek olan kişilere tanımlanabiliyor. Başvurunuzun uygun bulunması halinde size gelirinize göre bir Sky limit tanımlanıyor. Örneğin Sky Limit 500 bin TL tanımlandıysa bu tutar ihtiyaç kredisi, kredi kartı limiti, ek hesap ve konut kredisi şeklinde bölünüyor ve mobil uygulama üzerinden bu limitler görülebiliyor. Vakıfbank’tan kullanmış olduğunuz varsa kredi tutarı sky limitten düşürülüyor ve krediler kapandıkça sky limit artıyor. Sky limit, mobil uygulama üzerinden rahatlıkla kullanılabiliyor.

Vakıfbank Sky limiti Mobil Uygulama Üzerinden Kullanma

Vakıfbank mobil bankacılık uygulaması üzerinden “Başvurular” kısmından girildiğinde “Platin Sky Limit İşlemleri” kısmına tıklanarak müşteriye tanımlanan Sky limit tutarı, Kullanılan Sky limit tutarı, Kalan Sky limit tutarı görülebiliyor. Ayrıca, tanımlanan toplam Sky limit tutarının dağıtıldığı ve ne kadar İhtiyaç Kredisi, Ek Hesap, Kredi Kartı, Konut Kredisi kullanılabileceğine dair paylaştırılmış tutarlar bu ekranda yer alıyor. Aynı ekrandan tanımlanan limit dahilinde kullanılmak istenen ürünle ilgili başvuru yapılabiliyor. Bazı hallerde tanımlanan limitin kullanılabilmesi için şube aracılığı ile belge istenebilmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Hızlı Anında Kredi Veren Bankalar

Vakıfbank Sky limit Ne Kadar Tanımlanır?

Maaşın 50-60 katına kadar sky limit tanımlanabilmektedir. Örneğin 20 bin TL maaş alan birisine 1 milyon TL veya daha fazla sky limit tanımlanabilmektedir.

Sky limit için kaç puan gerekir?

Vakıfbank Sky limit başvurusunun onaylanması için en az 1.500 kredi notu gereklidir. 1.500 kredi notu altında olanların sky limit başvuruları olumsuz olarak sonuçlanmaktadır, bu nedenle kredi notunuzu kontrol ettikten sonra başvuru yapılmasında fayda bulunmaktadır.

Yorum yok

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir