Beşiktaş Token Çıkacak mı? Beşiktaş Coin Nereden Alınır?

Kripto Paralar Kas 08, 2021 Yorum yok

Beşiktaş Fan Token, BJK token, BJK Coin, Beşiktaş Coin Çıktı mı? Ön satış Ne Zaman Yapılacak?

Futbol kulüplerinin kripto para çıkararak gelir elde etme kervanına Beşiktaş’ta katılıyor. Beşiktaş Fan Token, BJK token veya BJK Coin, Beşiktaş Coin şeklinde alternatif isimlerle satışa sunulacak. Beşiktaş kripto parasıyla ilk etapta 600 milyon TL ve sonrasında 1,5 milyar TL gelir bekleniyor. Trabzonspor ve Galatasaray Socios, Fenerbahçe kulübü ise Paribu ile anlaşma sağlayıp fan token çıkarmıştı.

Beşiktaş Token için Beşiktaş kulübü yöneticilerinin bir süredir kripto para borsalarıyla görüşmelerini sürdürdüğü biliniyor. Beşiktaş’a en yüksek teklifi veren Kointra kripto para borsası olduğu ve  imzaların atılmasının yakın olduğu söyleniyor.

Başkan Ahmet Nur Çebi’nin Beşiktaş Fan Token için şartları incelediği ve en yüksek geliri elde edebilmesi için acele etmediği söyleniyor. Beşiktaş Fan Token satışı ile Beşiktaş’ın kasasına ilk aşamada 600 milyon TL gireceği, uzun vadede ise 1.5 milyar TL gelir beklendiği söyleniyor. Beşiktaş coin miktarının kulübün kuruluş yılı olan 1903 sayısıyla başlaması veya bitmesi bekleniyor.

Beşiktaş Fan Token Değeri Artar mı?

Özellikle büyük futbol kulüplerinin fan token’ları ön satış sonrasında kripto para borsasında işlem görmeye başladıktan sonra büyük rağbet görerek değerini arttırıyor. Yeni çıkan kripto paralarda olduğu gibi fan token’lar kripto piyasasında işlem görmeden önce hisse senetlerinin borsada işlem görmeden önce halka arz edilerek satışı gibi ön satışı yapılıyor.  Bu nedenle örneğin Beşiktaş Futbol kulübü hangi borsayla anlaşırsa Beşiktaş fan token ilk etapta ilgili borsadan alınabiliyor. Milyonlarca taraftarı olan Beşiktaş Futbol Kulübünün kripto parasına yoğun talep olacaktır.

Beşiktaş Fan Token Nereden Alabilirim?

Beşiktaş Fan Token yer alan haberlere göre kointra borsası ile anlaşma yapılması halinde Beşiktaş Fan Token alabilmek için kointra borsasına üye olunması gerekmektedir. Üyelik aşamasından sonra kimlik doğrulaması yapılmaktadır ve bu aşamadan sonra alım satım işlemleri yapılabilmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Squid Game Kripto Para Dolandırıcıları 3,3 Milyon Dolar Dolandırdı

Kointra Borsasına Nasıl Üye Olunur?

https://kointra.com/signup adresinden Kointra Borsasına üye olunabilmektedir. Beşiktaş kulübünün farklı bir kripto para borsasıyla anlaşması halinde ,çeriğimiz güncellenecektir.

Kripto para işlemlerinin finansal açıdan yüksek risk taşıdığını ekleyelim.

Yorum yok

Yorum yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir