Ücretsiz Kredi Notu Öğrenme

Kredi Notu Tem 08, 2021 Yorum yok

Findeks kredi notunda mevcut ve geçmişte kullandığınız kredi, kredi kartı, ek hesaplarla ilgili tüm bilgiler yer almaktadır. Şimdiye kadar bankalardan alınan krediler, kredi kartları, kredili mevduat hesapları ve bunlara yapılan ödemeler, gecikmeler ve en önemlisi kredi notunu öğrenebilmek ise ücreti mukabilinde yapılabiliyor.

Kredi notunun hergün kontrol edilmesine gerek bulunmamaktadır. Kredi notunu özellikle yapılan ödemelerden birkaç gün sonra, veya her ay başında kontrol etmek size kredi notunuzun artıp artmadığı veya düşüp düşmediği hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayacaktır.

Findeks kredi notu findeks veya bankalar kanalıyla ücretli olarak öğrenilebiliyor. Bununla birlikte kredi notunu ücretsiz olarak öğrenebileceğimiz yöntemler bulunmakta.

Findeks mobil uygulamasını indirerek  bir defaya mahsus olmak üzere ilk 3 gün için ücretsiz kredi notunuzu öğrenebilirsiniz. Findeks mobil uygulamasını ilk kez üye olarak 3 gün boyunca her gün kredi notunuzu öğrebilmektesiniz. 3 günden sonra ise ücret karşılığında öğrenebilirsiniz.

Halkbank kendi müşterilerine ücretsiz olarak kredi raporu vermektedir. Halkbank müşterisi iseniz internet şubesi üzerinden kredi risk raporunuzu talep edebilir ve raporda yer alan kredi notunuzu öğrenebilirsiniz.

Bunlar dışında banka şubelerinden, findeksle anlaşması olan mağazalardan, araç kiralama şirketlerinin bayilerinden kredi notunuzu ücretsiz öğrenebilirsiniz. Findekse kurumsal üye olan şirketler sağladıkları hizmetler veya sattıkları ürünler için kişilerin kredi notunu kontrol edebilmektedir.

Bazı bankalar tarafından müşterilerine düzenledikleri kampanyalarla ücretsiz veya normal tarifeden çok düşük fiyatla kredi notu öğrenebilmelerine fırsat vermektedir.

Örneğin BKM Express kullanılarak Findeks Kredi Notu ve Risk Raporunu öğrenmek için 1 TL kampanyası yapılmıştı.

İlginizi Çekebilir:  Ziraat Bankası Kredi Notu Öğrenme

Yorum yok

Yorum yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir